Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Klára Kajabová vyhrála čtyřhru na oblastních přeborech

Vytvořeno: 2. červen 2020

O víkendu se opět rozběhl tenisový kolotoč a to v podobě oblastních přeborů jednotlivců v kategorii dorostu a mladšího žactva. Největšího úspěchu dosáhla Klára Kajabová, která společně s Kristýnou Damaškovou (Start Ostrava) ovládla čtyřhru na kurtech Vítkovice Ridera, velká gratulace. Michal Fojtů měl hodně těžký los a nestačil hned v prvním kole na pozdějšího semifinalistu Felipe Polácha, ve čtyřhře se společně s Přemyslem Dokoupilem dostali do čtvrtfinále. V kategorii mladšího žactva uhrál kolo ve dvouhře i ve čtyřhře Adam Němec v Havířově a Adina Pohanková uhrála kolo ve čtyřhře v Přerově.

 

Aktuální provozní doba

Vytvořeno: 25. květen 2020

Aktuálně k provozu tenisových kurtů -  provozní doba od 8 do 20 hod.Šatny a sprchy již k dispozici, ale stále při dodržování osobní hygieny, dezinfekce a dostatečné vzdálenosti mezi hráči. Enjoy your play..

První smeč ovládl Jan Podešva

Vytvořeno: 25. květen 2020

Tenisový turnaj neregistrovaných hráčů ve dvouhrách První smeč letos ovládl Honza Podešva, když ve finále porazil loňského vítěze Miloše Juříčka 6:3. Třetí místo patří Luboši Jenáčkovi a Danovi Bechnému, gratulace vítězi a poděkování všem zúčastněným hráčům v počtu 10.

Zahájení provozu tenisových kurtů

Vytvořeno: 18. duben 2020

Dnešním dnem vrcholí příprava tenisových kurtů a od zítřka 19.4. bude možnost začít s tenisem a to v čase od 10 do 19 hod. V následujících pracovních dnech od 20.4 do 24.4 bude provozní doba areálu od 12 do 19 hod. Dopolední čas bude věnován úpravě kurtů po předchozím hracím dnu. Prosíme všechny tenisové nadšence, aby vzali první týden jako rozehrávku a přivyknutí na antuku bez zápasového rytmu.
Plus žádáme všechny přítomné návštěvníky tenisového areálu na Tyršovce, aby dodržovali hygienická a další pravidla v souvislosti s omezením šíření onemocnění COVID - 19 a vzali na vědomí, že nebudou přístupné šatny se sprchami.
Za splnění uvedených podmínek, se lze věnovat individuálním sportům, tedy i tenisu vždy maximálně se dvěma hráči na každé straně, povoluje se výjimka z příkazu nošení ochranných prostředků dýchacích cest, které brání šíření kapének, v případě sportování na venkovních sportovištích, pokud skupina sportujících je oddělena od jiných sportujících a jejich skupin, popřípadě jiných osob určitou fyzickou překážkou (tenisová síť) nebo se sportující nacházejí alespoň 2 metry od jiných osob. V případě tenisové čtyřhry by se sportovní dvojice neměli měnit.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě tenisových kurtů a přejeme ať se bezpečně a příjemně hraje.
Info pro rodiče trénujících dětí ohledně zahájení hry v tenisovém areálu jsme posílali včera večer na mail.