Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Aktuálně k zahájení hry na antukových kurtech

Vytvořeno: 7. duben 2020

Pozitivní informace - vzhledem k otevření venkovních sportovišť pro individuální sporty a podle klimatických podmínek se budeme snažit intenzivně pracovat (dnes se začalo) na přípravě antukových kurtů. Jakmile budou kurty připravené ke hře budeme Vás prostřednictvím webových stránek a facebooku informovat. Členské příspěvky na letošní sezónu jsou již aktualizovány (viz ceník) a zůstávají stejné jako v loňském roce.

Zimní halová sezóna byla předčasně ukončena

Vytvořeno: 2. duben 2020

Úspěchy vsetínských tenistů ve zkrácené zimní halové sezóně - 12 vavřínů z toho 4 ve dvouhře a 8 ve čtyřhrách na turnajích kategorie C, plus několik dalších semifinálových a finálových účastí jsou pěkným zúročením podzimní a zimní tréninkové přípravy. A kdo se o to zasloužil? V mladším žactvu to byla Adina Pohanková, která ovládla turnaj v Zábřehu na Moravě, jak ve dvouhře tak ve čtyřhře a Adam Němec, který vyhrál turnaj ve dvouhře Na Dolině, plus přidal tři vítězné turnaje ve čtyřhře (Drnovice, Studénka, Na Dolině).Ve starším žactvu se podařilo vyhrát turnaj ve čtyřhře Jonymu Šafaříkovi ve Studénce. A v dorostu hráli prim Jan Čech, Michal Fojtů a Klára Kajabová. Honza bral vítězství ve dvouhře ve Studénce a společně s Michalem Fojtů vyhráli čtyřhru ve Studénce a v Havířově.Michal přidal ještě tři semifinálové účasti ve dvouhře.Klára Kajabová vyhrála dvouhru ve Studénce a čtyřhru v Rožnově p. R. Gratulace všem hráčům, trenérům i rodičům a nyní hodně trpělivosti do dalších tenisových akcí..

Letní tenisová sezóna 2020 s vykřičníkem

Vytvořeno: 31. březen 2020

Aktuální info pro všechny členy oddílu - přechod na antuku je zatím ve hvězdách, o termínu zahájení letní tenisové sezóny Vás budeme průběžně informovat na základě vývoje pandemie a vládních opatření. Členský příspěvek na letní antukovou sezónu 2020 bude aktualizován a upřesněn na stránkách www.tenisvsetin.cz, jakmile budeme znát konkrétnější datum zahájení provozu sportoviště na Tyršovce. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit a doufat, že se začne hrát, co nejdříve.

Tenisové tréninky na sportovištích Bobrky a Kostka Duben 2020

Vytvořeno: 31. březen 2020

Vážení rodiče, jelikož státem vyhlášený nouzový stav a zákaz volného pohybu pokračuje, nebudou tenisové tréninky probíhat ani v měsíci dubnu.Pokud během dubna dojde k nějakým konkrétním změnám, budeme Vás aktuálně informovat.
Na facebooku Vsetínský tenis Tenisová škola připravila pár instruktážních videí pro nejmenší členy oddílu, které by mohly odpoutat pozornost od všemožných zpráv chrlících se ze všech sdělovacích prostředků a tím přenastavit soustředění na pozitivnější a příjemnější činnost - hraní si s tenisákem!