Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Turnaje v letní sezóně 2020

4. 7. 2020: Turnaj neregistrovaných hráčů dvouhry 50+ (muži)

11. 7. 2020: ATL Vsetín - ATL Rožnov pod Radhoštěm (družstva)

12. 7. 2020: Turnaj ATP Valašska open (muži) - dvouhry

18. 7. 2020: Turnaj neregistrovaných hráčů ve čtyřhrách kategorie muži

19. 7. 2020: Turnaj neregistrovaných hráčů ve čtyřhrách kategorie ženy

25. - 27. 7. 2020: Celostátní turnaj v kategorii dorost, dorostenky

1. 8. 2020: Celostátní turnaj“Memoriál Radomíra Hnízdila 3. ročník“ v kategorii babytenis (8-9 let)

8. - 11. 8. 2020: Celostátní turnaj v kategorii muži "Kubiskův memoriál 57. ročník“

16. 8. 2020: Turnaj ATP Valašska open (muži) - čtyřhry

22. 8. 2020: Turnaj neregistrovaných hráčů “Milo cup“ ve dvouhrách kategorie muži

23. 8. 2020: Celostátní turnaj v kategorii minitenis (6-7 let)

5. 9. 2020: Turnaj neregistrovaných hráčů ve smíšené čtyřhře

6. 9. 2020: Turnaj neregistrovaných hráčů ve čtyřhrách kategorie ženy

12 - 14. 9. 2020: Celostátní turnaj v kategorii starší žáci, starší žákyně

19. - 21. 9. 2020: Celostátní turnaj v kategorii mladší žáci, mladší žákyně

26. 9. 2020: Turnaj „Poslední smeč“ ve dvouhrách kategorie muži

27. 9. 2020: Turnaj ATP Valašska open (muži) - dvouhry masters

3. 10. 2020:  „Family open 12. ročník “ - smíšená  čtyřhra (rodič - dítě)

Adam Němec se na kvalitně obsazeném turnaji mladších žáků v Kroměříži dostal do semifinále dvouhry a jenom o fous nehrál finále, to si zahrál ve čtyřhře a společně s Marianem Veselým (TC Bajda Kroměříž) skončili na druhém místě.Gratulace				</div>
				<!-- end item -->
							</div><!-- end span -->
							</div><!-- end row -->
																			<div class=

Sdružený okresní přebor mladších žáků pro Vsetín a Nový Jičín, který se odehrál v Zašové, opanovali naši hráči - Adina Pohanková vyhrála dvouhru a ve čtyřhře společně s Julií Stejskalovou skončily na druhém místě.V kategorii chlapců Petr Andrýs se dostal do finále dvouhry a společně s bráchou Pavlem vyhráli čtyřhru, plus Pepa Orlita druhé místo a Šimon Hanzal třetí místo ve čtyřhře. Úspěšný a výživný tenisový víkend.Gratulace.

Oblastní přebor jednotlivců v babytenisu na kurtech TK Deza Valašské Meziříčí absolvovala i pětice našich tenisových nadějí,v sobotu hráli chlapci (celkem 30) - Ondra Bednář a Eliáš Navláčil výhrali své skupiny, Ondra se dostal do čtvrtfinále a 8.místo je velmi solidním výsledkem, Eliáš nakonec obsadil 16.místo. Štěpán Juráň měl na úvod těžkou skupinu, chuť si spravil v soutěži útěchy, kde vybojoval dvě výhry.V neděli se hrálo mezi holkama v počtu 20, Karolína Skálová skončila na 12. a Tereza Jenáčková na 15. místě. Šlo hlavně o herní zkušenosti, přivyknutí na zápasovou atmosféru a o motivaci do další tenisové přípravy.

Minitenisté druzí na oblastních přeborech družstev v Havířově - jeli jsme na výlet a skončili jsme ve finále, dobrá práce a velká gratulace.Čtyřčlenné družstvo ve složení Matěj Němec, Jáchym Fiala, Daniel Schachl a Aneta Hanzalová nejprve ve skupině porazilo Start Ostrava 4:0, poté nestačilo na Přerov stejným výsledkem ,aby v boji o postup do semifinále porazilo domácí tým Tennis Hill Havířov A po boji 3:2. Semifinále jsme zvládli na výbornou proti béčku Havířova 3:1 a ve finále jsme opět nestačili na Přerov po porážce 4:0

Ve zkratce z výsledku družstev Tenis Vsetín:Dospělí A v severomoravské divizi podlehli TK Na Dolině v domácím prostředí 3:6, béčko dospělých nestačilo na ITS Tennis Club Olomouc stejným výsledkem.Dorost A v extralize podlehl TK Na Dolině opět 3:6.Náš budoucí soupeř SC Ostrava se však odhlásil se soutěže,což znamená,že i příští sezónu se bude hrát nejvyšší soutěž.Béčko dorostu mělo volno. Starší žáci splnili povinné vítězství nad Vitality Slezsko 7:2, nejvíce mrzí prohra mladších žáku A nad Beskydským TK o pár míčků 4:5, béčko mladších žáků zvládlo derby proti TJ Sokol Huslenky velmi dobře výhrou 6:0 a podobně se dařilo i babytenistům,kteří přehráli SK JC Sport Opava 9:1.O nadcházejícím víkendu je volno kvůli oblastním přeborům jednotlivců v kategoriích babytenis,starší žactvo a dospělí, plus minitenisté míří do Havířova na setkání družstev v rámci severní Moravy.

O víkendu se opět rozběhl tenisový kolotoč a to v podobě oblastních přeborů jednotlivců v kategorii dorostu a mladšího žactva. Největšího úspěchu dosáhla Klára Kajabová, která společně s Kristýnou Damaškovou (Start Ostrava) ovládla čtyřhru na kurtech Vítkovice Ridera, velká gratulace. Michal Fojtů měl hodně těžký los a nestačil hned v prvním kole na pozdějšího semifinalistu Felipe Polácha, ve čtyřhře se společně s Přemyslem Dokoupilem dostali do čtvrtfinále. V kategorii mladšího žactva uhrál kolo ve dvouhře i ve čtyřhře Adam Němec v Havířově a Adina Pohanková uhrála kolo ve čtyřhře v Přerově.

 

Aktuálně k provozu tenisových kurtů -  provozní doba od 8 do 20 hod.Šatny a sprchy již k dispozici, ale stále při dodržování osobní hygieny, dezinfekce a dostatečné vzdálenosti mezi hráči. Enjoy your play..

Tenisový turnaj neregistrovaných hráčů ve dvouhrách První smeč letos ovládl Honza Podešva, když ve finále porazil loňského vítěze Miloše Juříčka 6:3. Třetí místo patří Luboši Jenáčkovi a Danovi Bechnému, gratulace vítězi a poděkování všem zúčastněným hráčům v počtu 10.

Dnešním dnem vrcholí příprava tenisových kurtů a od zítřka 19.4. bude možnost začít s tenisem a to v čase od 10 do 19 hod. V následujících pracovních dnech od 20.4 do 24.4 bude provozní doba areálu od 12 do 19 hod. Dopolední čas bude věnován úpravě kurtů po předchozím hracím dnu. Prosíme všechny tenisové nadšence, aby vzali první týden jako rozehrávku a přivyknutí na antuku bez zápasového rytmu.
Plus žádáme všechny přítomné návštěvníky tenisového areálu na Tyršovce, aby dodržovali hygienická a další pravidla v souvislosti s omezením šíření onemocnění COVID - 19 a vzali na vědomí, že nebudou přístupné šatny se sprchami.
Za splnění uvedených podmínek, se lze věnovat individuálním sportům, tedy i tenisu vždy maximálně se dvěma hráči na každé straně, povoluje se výjimka z příkazu nošení ochranných prostředků dýchacích cest, které brání šíření kapének, v případě sportování na venkovních sportovištích, pokud skupina sportujících je oddělena od jiných sportujících a jejich skupin, popřípadě jiných osob určitou fyzickou překážkou (tenisová síť) nebo se sportující nacházejí alespoň 2 metry od jiných osob. V případě tenisové čtyřhry by se sportovní dvojice neměli měnit.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě tenisových kurtů a přejeme ať se bezpečně a příjemně hraje.
Info pro rodiče trénujících dětí ohledně zahájení hry v tenisovém areálu jsme posílali včera večer na mail.