Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

První tenisové krůčky našich nejmenších nadějí a přehled dalších výsledků

Paralelně se také odehrály oblastní přebory jednotlivců v babytenise. V Ostravě hráli chlapci, kde Josef Sebastián Orlita obsadil 4.místo a ve Valašském Meziříčí dívky, kde Adina Pohanková skončila na 5.místě.
Z dosavadních výsledků  vsetínských babytenistů v halové sezóně stojí  za zmínku 3 vítězné turnaje Adiny Pohankové (2x v Brně a 1x v Rožnově p. R), dvě druhá místa v Ostravě a Olomouci, 1. místo Šimona Hanzala a druhé místo Josefa Sebastiána Orlity ve Zlíně. 
 
Další úspěchy našich tenistů z halové sezóny, které stojí za zmínku: 
 
V kategorii starších žáků se podařilo dojít do finále dvouhry na turnaji ve Zlíně Jonáši Šafaříkovi. Další 2 finálové účasti si připsal ve čtyřhře ( Zlín, Rožnov p. R. ). Za zmínku stojí taky úspěch naší starší žačky Nely Šeré, která se probojovala do finále čtyřhry ve Zlíně na Mladcové. 
 
V kategorii dorostu náš klub nejlépe reprezentuje nadějný tenista Honza Čech, který v těžké konkurenci zatím dosáhl na 2 finálové účasti ve dvouhře ( Studénka, Olomouc ) a taktéž 2 finálové účasti ve čtyřhře ( 2x Studénka ). Další náš dorostenec Michal Fojtů si zatím připsal jedno 2. místo ve čtyřhře ( Rožnov p. R. ). Ve stejné kategorii se dařilo i naší Kláře Kajabové, která zaznamenala 1. místo na turnaji ve Studénce jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře! K tomu si připsala ještě jedno 2. místo ve dvouhře opět ze Studénky. 
 
V kategorii dospělých se o největší úspěchy postarali Eva Čecháková a stále ještě hrající trenér Stanislav Bačo. Eva Čecháková se zkraje sezony dostala do finále halového přeboru žen severomoravského kraje ve dvouhře ( SK Véska ). Stanislav Bačo se taktéž probojoval do finále severomoravského přeboru ve dvouhře a k tomu přidal 1. místo ze čtyřhry ( VŠB Ostrava ). K dalším jeho letošním halovým úspěchům patří 1. místo ve dvouhře na turnaji v Brně, 1. místo ve čtyřhře ( Tenis Slovácko ) a finálová účast ve čtyřhře v Opavě. 
 
Závěrem nesmíme zapomenout na naše nejaktivnější mladší žáky Adama Němce, Lukáše Pokorného a sourozence Andrýsovi, kteří se teprve seznamují s tvrdou konkurencí, která na tenisových turnajích v ČR panuje. Jakýkoliv vyhraný zápas je pro ně velkým úspěchem a zajisté to nejlepší mají tihle hoši stále před sebou. 
 
Všem hráčům gratulujeme a přejeme hodně štěstí na dalších turnajích!