Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Březnové úspěchy vsetínských tenistů

 

Ve dnech 9.-11.3.2019 se konal dorostenecký turnaj kategorie C ve Zlíně na Mladcové, který opanovali naši hráči. Ve dvouhře slavil svůj první letošní triumf Honza Čech, který ve finále porazil klubového kolegu Michala Fojtů 6:2,6:1. Honza prolomil letošní finálové prokletí a do třetice všeho dobrého mohl odjet z turnaje s opojným pocitem vítězství.

Ve čtyřhře si spravil chuť Michal Fojtů, který se svým parťákem Alanem Víznarem ( TK Precheza Přerov ) lépe zvládl rozhodující finálový supertiebreak a po výsledku 4:6,7:5 a 10:6 proti páru Kysilko/Janík se společně mohli radovat z výhry. Také pro Michala to byl vydařený turnaj a jak mu, tak i Honzovi gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů! 

Ve dnech 23.-25.3.2019 se ve Starém Městě ( Tenis Slovácko ) konal turnaj starších žáků kategorie C, kde nás reprezentoval Jonáš Šafařík. Tomu se na turnaji velmi dařilo, když ve dvouhře dokázal vybojovat hezké 3. místo. Ve čtyřhře se dostal ještě o kolo dále, tedy do finále, ale tam se svým parťákem Davidem Kneslem ( TK Tennispoint FM ) nestačil na starší a zkušenější pár Sucháň/Prusenovský. I Jonymu gratulujeme a přejeme mnoho dalších povedených turnajů. 

V kategorii mladších žáků se hned na prvním turnaji podařilo Dankovi Čechovi vybojovat 3. místo ve čtyřhře na domácím turnaji ve Vsetíně. Dankovi přejeme, aby našel svůj pověstný vnitřní klid a pokračoval ve šlépějích svého staršího bratra Honzy. Povedený turnaj v Havířově zaznamenal taky Adam Němec, který si připsal další vítězný zápas ve dvouhře proti dobře žebříčkově postavenému hráči. Tímto Aďovi i Dankovi gratulujeme a přejeme další radostné zážitky z tenisových dvorců. 

Na turnaji mužů kategorie B v Přerově, který se odehrál ve dnech 16.-19.3.2019, zkompletoval zimní deblový hattrick náš hrající trenér Stanislav Bačo, který po boku svého parťáka Davida Kovaříka ( TK Agrofert Prostějov ) ukončil pro něj velmi povedenou halovou sezónu. 

Na závěr ještě jednou gratulujeme a všem hráčům i hráčkám našeho klubu přejeme ještě úspěšnější letní sezónu, která začne soutěžemi družstev od 27.4.