Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Rekapitulace výsledků našich družstev

 

Babytenis - Družstvo ve složení Pohanková, Hanzal, Orlita a Daňko nás zatím příkladně reprezentuje. Již 5x z 5 zápasů se naše naděje radovaly z výhry a můžou tak i v posledních 2 zápasech pomýšlet na prvenství v soutěži. 

Mladší žáci - Tým mladších žáků ve složení Pokorný, bratři Andrýsovi, Němec, Kocourková a Stejskalová Julie má zatím bilanci 3 výhry a 1 prohru, což znamená záchranu v oblastním přeboru. Tato bilance dává na rakety našich mladíků klid do posledních 3, zřejmě nejtěžších, zápasů. 

Starší žáci - V téhle kategorii už to tak veselé není. Tým ve složení Šafařík, Vala Filip, Pokorný, Němec, Šerá a Vítková se zatím ani jednou z výhry neradoval a po 2 těsných porážkách 4:5 to vypadá na sestup z oblastního přeboru. Bojovat se nicméně musí až do konce a každým zápasem naši žáci získávají další zkušenosti. Matematika je sice nekompromisní, ale kdyby se starším žákům podařilo 2x v posledních 2 zápasech vyhrát, mohlo by to ještě kartami v soutěži zamíchat. Naděje umírá poslední! 

Dorost - Jediná naše mládežnická kategorie hrající extraligu má splněno! Cílem bylo udržet tuto nejkvalitnější soutěž i pro příští sezónu a po 3 výhrách a 2 porážkách je o této metě rozhodnuto. Tým ve složení Kubín, Janík, Čech, Fojtů, Šmejkalová a Kajabová ještě v posledních 2 kolech může dokonce zabojovat o účast na závěrečném mistrovství republiky, kterou by zajistilo v případě 2 výher. "B" tým dorostu má v oblastním přeboru bilanci 2/3, což znamená záchranu a momentální 4. místo v soutěži. 

Dospělí - Družstvo nejstarších ve složení Bačo, Marančák, Zoubek, Jančík, Čecháková a Stejskalová Iva na začátku soutěže pošilhávalo po útoku na postup do druhé ligy, ale tento plán dostal trhlinu hned v úvodním kole, které náš tým prohrál smolně 4:5. Po dosavadních 2 výhrách a 3 prohrách jsou dospělí rádi, že se nejspíš v severomoravské divizi udrží i pro příští ročník. "B" tým dospělých se s bilancí 4 výhry a 1 prohra snaží o postup do oblastního přeboru. 

Všem týmům a hráčům přejeme hodně štěstí a radosti ze hry v posledních kolech!