Objednávka hry: + 420 604 960 779

Aktuality

Zahájení provozu tenisových kurtů

Dnešním dnem vrcholí příprava tenisových kurtů a od zítřka 19.4. bude možnost začít s tenisem a to v čase od 10 do 19 hod. V následujících pracovních dnech od 20.4 do 24.4 bude provozní doba areálu od 12 do 19 hod. Dopolední čas bude věnován úpravě kurtů po předchozím hracím dnu. Prosíme všechny tenisové nadšence, aby vzali první týden jako rozehrávku a přivyknutí na antuku bez zápasového rytmu.
Plus žádáme všechny přítomné návštěvníky tenisového areálu na Tyršovce, aby dodržovali hygienická a další pravidla v souvislosti s omezením šíření onemocnění COVID - 19 a vzali na vědomí, že nebudou přístupné šatny se sprchami.
Za splnění uvedených podmínek, se lze věnovat individuálním sportům, tedy i tenisu vždy maximálně se dvěma hráči na každé straně, povoluje se výjimka z příkazu nošení ochranných prostředků dýchacích cest, které brání šíření kapének, v případě sportování na venkovních sportovištích, pokud skupina sportujících je oddělena od jiných sportujících a jejich skupin, popřípadě jiných osob určitou fyzickou překážkou (tenisová síť) nebo se sportující nacházejí alespoň 2 metry od jiných osob. V případě tenisové čtyřhry by se sportovní dvojice neměli měnit.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě tenisových kurtů a přejeme ať se bezpečně a příjemně hraje.
Info pro rodiče trénujících dětí ohledně zahájení hry v tenisovém areálu jsme posílali včera večer na mail.